fbpx

O mně

Něco málo o mně

Ahoj, moje jméno je Petra a jsem látková/plenková poradkyně převážně českých firem Bamboolik a Breberky. 
Mojí prací je pomáhat nastávajícím rodičům a rodičům zorientovat se ve světě látkových plen a sestavit jim plenkovou sadu na míru. Jinak řečeno, předám vám informace a zkušenosti, které mám a sestavím nebo doplním plenkovou výbavu pro vaše mimminko. Tím to ale nekončí. Zůstanu jako taková kamarádka na telefonu. Když by bylo cokoliv potřeba, stačí mi napsat nebo zavolat.

Jak jsem se dostala k látkovým plenkám?

Postupně, pozvolna. Mám tři děti. U prvního syna jsem měla myšlenku, že bych zkusila používat látkové pleny, ale dlouho mi ta myšlenka nevydržela. O látkových plenkách jsem nevěděla naprosto nic. Takže, z jakého konce to uchytit? Kde čerpat pravdivé a kvalitní informace, které by mě vyvedly z toho obrovského množství informací a ukázaly, jak na to? No, nenašla jsem a vzdala to.

Potom jsem čekala druhého syna a zase mně vrtalo hlavou, že bych zkusila ty látkové plenky. Ale narazila jsem na stejný problém a ještě nepravdivé informace jako: je s tím moc práce, je to drahé,… a tak jsem to zase vzdala.

Pak jsem čekala třetí dítě, dceru. A proto, že mě nějakým způsobem ty látkové plenky pořád lákaly a říkala jsem si, že čtvrté dítě už možná mít nebudu, mám poslední šanci to zkusit. Navštívila jsem kamarádky, které mi ukázaly základ. Doba totiž pokročila a objevily se kvalitnější a srozumitelnější informace, ze kterých se dalo čerpat. Na doporučení jiných maminek jsem na bazárku nakoupila různé značky látkových plen.
Pak se malá narodila a cca 1-2 týdny po porodu jsme najely na čtvercové pleny (klasika, co znají naše maminky a babičky). Ty mi první tři měsíce vyhovovaly. Pak jsem přešla na kalhotkové, kde mě uchvátily vzory a potom jsem objevila Bamboolika a postupně přešla plně k plenkám této značky.

Na závěr:

Velice dobře si vybavuji své látkovací začátky, kdy jsem netušila, pro jaké plenky se rozhodnout, nechápala všechny ty systémy, nevěděla, co se dává do čeho, neznala značky, zkratky a materiály, nevěděla nic o údržbě a podobně.
Tímto vším jsem si prošla. Ale nakonec mě látkové plenky hodně nadchly a začala jsem se jim více věnovat. 

Proto bych Vám nyní ráda předala potřebné informace a zkušenosti, které mám, usnadnila nejen ty začátky a ušetřila čas a peníze.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací